زمان مطالعه: 7 دقیقه
شرکت فاروس گستر

شرکت فاروس گستر

شرکت فاروس گستر

شرکت توسعه فاروس گستر پانیز قشم با فعالیت اصلی خدمات بازرگانی و در راستای خدمت به تولید کنندگان کالاهای ایرانی تاسیس شده و ماموریت خود را در یاری رساندن به کسب و کارهای تولیدی ایرانی و رفع مانع اصلی تولید که همانا کمبود سرمایه است قرار داده است . این مهم از آنجا به ذهن بنیانگذاران شرکت خطور کرد که با توجه به کاهش ارزش پول ملی ایران در کنار تمام مشکلاتی که در جامعه ایجاد نمود سبب شده تا بهای تمام شده کالاهای ایرانی نسبت به موارد مشابه خارجی بشدت رقابتی بوده و ما نیز سعی کردیم تا در این فضا با ایجاد شرایط مناسب اقدام به بهره برداری از این فرصت برای شرکت های ایرانی نمائیم. نحوه فعالیت ما بدین صورت است که کارگروه های کارآمدی در زمینه تامین کالا و فروش داخلی و همچنین فروش در کشورهای منطقه را ایجاد نموده ایم و از طریق این گروه های کاری کالاهای تولید کنندگان را خریده و با کارمزدی ناچیز این آن را به تجار و بازرگانان مطرح داخلی و منطقه ای ارائه می نمائیم . هدف اصلی از اجرای این طرح تامین نقدینگی برای شرکت های تولیدی و بالطبع آن رونق کسب و کار و اشتغالزایی هر چه بیشتر این گونه شرکت ها می باشد. به اعتقاد مدیریت و کارکنان شرکت ما هر اقدامی که در راستای تسریع تامین سرمایه برای تولید کنندگان زحمتکش و کارآفرینان ایران عزیز انجام شود علاوه بر ایجاد ارزش افزوده برای کشور عزیزمان می تواند از بسیاری از مشکلات اجتماعی جلوگیری نماید فلذا همواره سعی می کنیم که به هر صورت ممکن یاری کننده عزیزانمان در حوزه تامین کالا و خدمات باشیم و حتی در مواردی فاروس گستر اقدام به سرمایه گذاری مستقیم در شرکت های تولید کننده به منظور خارج نمودن آنها از وضعیت رکود می نماید و با تضمین خرید کالا از این عزیزان سعی می کند دغدغه های فروش کالا را از روی دوششان برداشته تا با تمام توان سعی در تولید محصول با کیفیت تر و با قیمت رقابتی تر نمایند . ما با فعالیت هر چه بیشتر سعی می کنیم تا حس خوبی را در فضای کسب و کار کشورمان ایجاد نماییم و به خود می بالیم که تلاش شبانه روزی ما منجر به حرکتی مثبت در چرخ های اقتصادی کشورمان خواهد شد . اگر شما دوست عزیز علی رقم توانایی در تولید هر نوع کالا و خدمات فکر می کنید در حوزه فروش محصولات خود به جایگاهی که در نظر داشته اید دست نیافته اید می توانید همکار فاروس گستر باشید تا از تخصص کادر مجرب ما استفاده کنید و ما نیز از همکاری با شما تامین کننده حرفه ای استقبال می نماییم . با توجه به درخواستهای زیادی که در طی این مسیر زیبا به مجموعه فاروس گستر ارائه می گردد و منابع محدود ما اولویت اول کاری همکارانمان در فاروس گستر ، محصولاتی را شامل می شود که به دست مصرف کننده نهایی رسیده و در حال حاضر محصولات نیم ساخته و مواد اولیه در حوزه کاری شرکت ما قرار نمی گیرد اما این قول را میدهیم که لحظه ای از ظرفیت سازی در حوزه فروش کالا و خدمات شما غافل نشده تا با یاری خداوند بتوانیم به زودی خدمت رسان این دسته از تامین کنندگان باشیم

خرید کالا

خرید کالا

خریدار کلیه کالاهای شما بصورت عمده و در حجم بالا . حداقل ارزش ریالی خرید عمده کالاهای شما در سال 1401 مبلغ دویست میلیارد ریال می باشد و مبالغ کمتر از آن با توجه به هزینه بالای مرتبط با صادرات کالا برای فاروس گستر مقرون به صرفه نخواهد بود .

 خدمات صادراتی

خدمات صادراتی

با کمترین درصد حق کارگزاری کالای شما را به 8 کشور منطقه و با بهترین شرایط ارائه نموده و مرزهای کاری شما را گسترده می کنیم و بازگشت مبلغ فروش کالاهای شما با خدمات ما تضمین شده و تداوم فروش شما قطعی خواهد بود .

سوالات متداول

ما مكتب اسلام، قوانين جمهوري اسلامي ايران و ارزش‏ها و فرهنگ اصيل ايراني را حاكم بر تمامي شئونات سازماني خود مي‏دانيم.
ما خود را ملزم به جلب رضايت شركاء، ذي‏نفعان و سهامداران مي‏دانيم.
ما رعايت رابطه برد– برد را در تمامي تعاملات خود با مشتريان در نظر داريم.
ما همواره سرمایه انساني را مهمترين و ارزشمندترين سرمایه سازماني خود دانسته و حفظ كرامت و تأمين رضايت آنان را بر خود واجب مي‏دانيم.
ما در ارائه خدمات خود دو اصل انعطاف و نوآوري را همواره در نظر داشته و در راستاي آن گام بر مي‏داريم.
ما معتقديم كه كيفيت مسيري است بي‏انتها و بهبود مستمر كيفيت را در تمامي فعاليت‏هاي خود لازم مي‏دانيم.
ما به نقش مؤثر انديشه و دانايي به عنوان سرچشمه تمامي قواي بشري باور داريم و به خردورزي و مشاركت و يادگيري مستمر فردي و گروهي بها مي‏دهيم.

– فاروس گستر سالها سعی در توسعه شبکه ای کارآمد در زمینه فروش کالا و خدمات نموده است . لذا استفاده از این شبکه تخصصی به شما کمک می کند تا بتوانید کالاهای خود را با سرعت زیاد تبدیل به نقدینگی نموده و از این طریق کسب و کار خود را رونق ببخشید

– همکاری با فاروس گستر شما را هر چه بیشتر به بازارهای جهانی نزدیک می نماید و این امر می تواند به شناخت هر چه بهتر شما از این بازارها بینجامد

– فاروس گستر در کنار خرید محصولات شما امکان مشارکت و سرمایه گذاری و تولید مشترک را نیز فراهم آورده است . لذا اگر به هر علتی کسب کار شما از رونق افتاده است می توانید از قابلیت های مالی ما در قالب یک قرارداد منصفانه استفاده نموده و کسب و کار خود را مجددا رونق ببخشید

– فاروس گستر دغدغه ها و ریسک های مرتبط با فروش و صادرات شما را کاهش داده و بدین طریق تمرکز شما را بر روی جزئیات کسب کارتان بیشتر می نماید و از این طریق کمک می کند تا نوآوری و مزیت رقابتی خود را بهبود ببخشید .

– فاروس گستر شریکی قدرتمند برای هر کسب و کاری است و به علت روحیه حاکم بر آن پیگیری تا حصول موفقیت برای خود و شرکای تجاری خود را هدف اصلی قرار می دهد و در این مسیر از ارائه هر گونه خدمات و مشاوره ای به شرکای خود دریغ نخواهد کرد . 

– شرکت توسعه فاروس گستر پانیز قشم با فعالیت اصلی خدمات بازرگانی و در راستای خدمت به تولید کنندگان کالاهای ایرانی تاسیس شده و ماموریت خود را در یاری رساندن به کسب و کارهای تولیدی ایرانی و رفع مانع اصلی تولید که همانا کمبود سرمایه است قرار داده است . این مهم از آنجا به ذهن بنیانگذاران شرکت خطور کرد که با توجه به کاهش ارزش پول ملی ایران در کنار تمام مشکلاتی که در جامعه ایجاد نمود سبب شده تا بهای تمام شده کالاهای ایرانی نسبت به موارد مشابه خارجی بشدت رقابتی بوده و ما نیز سعی کردیم تا در این فضا با ایجاد شرایط مناسب اقدام به بهره برداری از این فرصت برای شرکت های ایرانی نمائیم. نحوه فعالیت ما بدین صورت است که کارگروه های کارآمدی در زمینه تامین کالا و فروش داخلی و همچنین فروش در کشورهای منطقه را ایجاد نموده ایم و از طریق این گروه های کاری کالاهای تولید کنندگان را خریده و با کارمزدی ناچیز این آن را به تجار و بازرگانان مطرح داخلی و منطقه ای ارائه می نمائیم . هدف اصلی از اجرای این طرح تامین نقدینگی برای شرکت های تولیدی و بالطبع آن رونق کسب و کار و اشتغالزایی هر چه بیشتر این گونه شرکت ها می باشد. به اعتقاد مدیریت و کارکنان شرکت ما هر اقدامی که در راستای تسریع تامین سرمایه برای تولید کنندگان زحمتکش و کارآفرینان ایران عزیز انجام شود علاوه بر ایجاد ارزش افزوده برای کشور عزیزمان می تواند از بسیاری از مشکلات اجتماعی جلوگیری نماید فلذا همواره سعی می کنیم که به هر صورت ممکن یاری کننده عزیزانمان در حوزه تامین کالا و خدمات باشیم و حتی در مواردی فاروس گستر اقدام به سرمایه گذاری مستقیم در شرکت های تولید کننده به منظور خارج نمودن آنها از وضعیت رکود می نماید و با تضمین خرید کالا از این عزیزان سعی می کند دغدغه های فروش کالا را از روی دوششان برداشته تا با تمام توان سعی در تولید محصول با کیفیت تر و با قیمت رقابتی تر نمایند . ما با فعالیت هر چه بیشتر سعی می کنیم تا حس خوبی را در فضای کسب و کار کشورمان ایجاد نماییم و به خود می بالیم که تلاش شبانه روزی ما منجر به حرکتی مثبت در چرخ های اقتصادی کشورمان خواهد شد . اگر شما دوست عزیز علی رقم توانایی در تولید هر نوع کالا و خدمات فکر می کنید در حوزه فروش محصولات خود به جایگاهی که در نظر داشته اید دست نیافته اید می توانید همکار فاروس گستر باشید تا از تخصص کادر مجرب ما استفاده کنید و ما نیز از همکاری با شما تامین کننده حرفه ای استقبال می نماییم . با توجه به درخواستهای زیادی که در طی این مسیر زیبا به مجموعه فاروس گستر ارائه می گردد و منابع محدود ما اولویت اول کاری همکارانمان در فاروس گستر، محصولاتی را شامل می شود که به دست مصرف کننده نهایی رسیده و در حال حاضر محصولات نیم ساخته و مواد اولیه در حال حاضر در حوزه کاری شرکت ما قرار نمی گیرد اما این قول را میدهیم که لحظه ای از ظرفیت سازی در حوزه فروش کالا و خدمات شما غافل نشده تا با یاری خداوند بتوانیم به زودی خدمت رسان این دسته از تامین کنندگان باشیم.

گالری تصاویر خدمات